Czekoladowy szczupły…. bądź ostrożny!

Dziś chcę mówić o wyszczuplającym napoju Chocolate Slim, którego reklama na granicy legalnego byłem pod wrażeniem nie tylko ich masowej obecności na społeczności, ale także dlatego, że "bawią się" z bardzo poważne zaburzenia jedzenia, pokazując zdjęcia bardzo cienkich dziewczynek i sugerując, że ​​właściwe wyrób nie powinien być brany, w przeciwnym razie stracić dużo kilogramów i przede wszystkim nie można nadużywać, lub można osiągnąć 40 kg wagi.

Jasne jest, że ostrzeżenie jest fałszywe, komunikat "wręcz przeciwnie" skłania ludzi do kupowania produktu, zwabionego przez dużą utratę masy ciała, zdjęcia dziewcząt są robione z Internetu. Ludzie jednak, kaskada tam, kończy się 120 euro za odchudzający napój, który teoretycznie powinien spowodować utratę 12 kilogramów miesięcznie i zawierać następujące składniki:

ekstrakt z grzybów ganodermy, zielonej kawy, jagód goji i acai, wyciąg z grzybów ganodermy, ziarna kakao.

Teraz, poza ganodermą już wyraziłem tutaj swoje wątpliwości, ale zielona kawa wiedziała od lat, że nie powoduje utraty wagi!

Mówiłem o tym dla dietetyka w 2011 roku!!

A czy chcemy mówić o jagodach? Kroki, które są przeciwutleniaczami, ale to z pewnością nie wystarczy, aby schudnąć.

A nasiona chia? Przez miłość, oni nasycają się, mają omega3, ale sami w sobie nie sprowadzają kilogramy.

I wreszcie kakao. Dai. Kakao. Gdyby kakao miało schudnąć, wszyscy bylibyśmy ważkami.

Słynne "spalanie tłuszczu działanie" niektórych pokarmów, zawsze, jeśli w ogóle, jest naprawdę pomijalne pod względem rzeczywistego odchudzania ciała, fakt, że coś ma działanie spalanie tłuszczu nie oznacza, że będzie cię schudnąć, to znaczy, że wykonuje działanie, jak nie wiemy. Aby zrozumieć, co to znaczy, pomyślmy o naszym ciele jako pałacu, a jedzenie x jako o dopasowaniu. Jeśli zapali się zapałka, to światło płomienia emituje, więc nie jest błędem twierdzić, że ma "działanie oświetlające". Ale czy możemy powiedzieć, że może oświetlić cały budynek swoim światłem?

Czy nie byłoby głupio wierzyć, a nie głupi? Oświetlenie budynku wymaga więcej czasu!

Podobnie, trzeba myśleć o spalaniu tłuszczu działania niektórych żywności.

Na przykład seler ma działanie spalające tłuszcze. Ze względu na włókna i substancje przeciwutleniające, takie jak apigenina, możemy to powiedzieć. Ale jaki masz zakres działań?

A teraz wróćmy do czekoladowego Slim. 

Biorąc pod uwagę, że powyższe sześć składników nie powoduje utraty masy ciała, odkrywamy, czytając składniki, że ten odchudzający napój nawet ich nie ma. Fantastyczne! Wystarczy przeczytać informacje o produkcie i przeczytać recenzje tych, którzy je kupili. A co zawiera?

(KONTYNUACJA NA DRUGIEJ STRONIE)

O Marzena Wielgus 83 artykuły
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*