Usuwanie toksyn z organizmu

Usuwanie toksyn z organizmu

Poziom toksyn w naszym organizmie. Jeżeli nie będziemy oczyszczać organizmu 2 x w roku, ilość nagromadzonych toksyn może zagrozić naszemu zdrowiu.

Dlaczego tak ważne jest usuwanie toksyn z organizmu?

Codziennie narażeni jesteśmy na działanie różnorodnych toksyn. Toksyny te mogą pochodzić ze źródeł zewnętrznych (czyli środowiska – dym, smog, promieniowanie, spaliny) oraz z wewnątrz, czyli z przemian metabolicznych (trawienie, procesy gnilne, kwasy żołądkowe, komórki nowotworowe, toksyny pasożytów, wirusów, grzybów, bakterii).

Skuteczne odtruwanie

To zmiana stylu życia, czyli odpowiednie odżywianie się, picie dużych ilości wody i stosowanie naturalnych produktów, suplementów, racjonale żywienie, ruch i gimnastyka. Korzystnie jest wyeliminować toksyny pochodzące z alkoholu i tytoniu oraz zrezygnować z cukru na rzecz zdrowego błonnika (Nopalin)

Właściwy proces usuwania szkodliwych substancji - DETOKSYKACJA – jest niezbędny dla zachowania zdrowia. Oczyszczanie przeprowadzamy dwa razy w roku, na przykład wiosną i jesienią.

Oczyszczanie to również tworzenie „zielonego, czystego wnętrza”, w którym wyeliminowane zostają toksyny i złogi gnilne oraz występuje znaczna poprawa zapachu ciała i wydzielin (Liquid Chlorofil). Korzystny wpływ „zielonego, czystego wnętrza” to również zahamowanie rozwoju bakterii i pasożytów, czyli gruntowne porządki naszego organizmu.

No votes yet.
Please wait...

Be the first to comment on "Usuwanie toksyn z organizmu"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*